KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13978327
nr 1397 8327
Etsning
Oidentifierad konstnär, S: t Eriksbron. Signerad, numrerad 116/200, Motivet: 22x16,5cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:31:46
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr